Як компостувати газету та паперові вироби для екологічно чистого довкілля

  • Поділитися Цим
Anne Murray

Зміст

У попередньому дописі ми рекомендували додавати папір або картон до занадто вологої компостної купи. Папір поглинає воду, а також забезпечує короткочасний повітряний простір для циркуляції, якщо він зім'ятий. Ця порада, як зазначив один з наших більш уважних читачів, підняла зовсім іншу тему: чи безпечно компостувати папір? Відповідь - так. І ні.

Папір, виготовлений з деревної целюлози, здається ймовірним доповненням до компосту через його джерело: природу. Газети вже давно вважаються хорошим джерелом "коричневого" компоненту в коричнево-зеленому, вуглецево-азотному балансі, якого потребують компостні купи (настільки, що додавання занадто великої кількості паперу порушить баланс). Але папір може також містити деякі шкідливі інгредієнти у вигляді чорнила, барвників та інших засобів обробки.


Як довго газети та паперові вироби розкладаються в компостній купі?

Зазвичай розкладання газет і паперових виробів у компостній купі займає від двох до п'яти місяців.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!


Які переваги компостування газет та паперових виробів?

Переваги компостування газет та паперових виробів включають: 1. зменшення кількості відходів, що відправляються на звалища, що допомагає зменшити забруднення. 2. додавання органічних речовин до ґрунту, що може покращити його структуру та родючість для росту рослин. 3. створення багатого на поживні речовини добрива, яке можна використовувати в садах або на газонах, щоб сприяти здоровому росту рослин. 4. сприяння утриманню вологи в ґрунті,полегшуючи рослинам поглинання води та поживних речовин з навколишнього середовища.

Компактний (88 галонів)

Ідеальний розмір для сімей, які виробляють 2-3 мішки матеріалу щомісяця.

Перетворіть кухонні, подвірні та садові відходи на поживну для ґрунту органіку за допомогою наших перевірених на власному подвір'ї компостних контейнерів та приладдя. Зменшення кількості побутових відходів та покращення ґрунту ще ніколи не було таким простим завданням!

У наш час більшість газетних чорнил виготовляються на основі сої, що добре для навколишнього середовища (хоча соя, що використовується в чорнилі, швидше за все, походить з ГМО-джерел). Але деякі чорнила все ще можуть містити нафтохімічні речовини або пігменти, якщо вони містять барвники, як і більшість паперу. Також газетний папір може містити деяку кількість хлору, що утворюється в процесі відбілювання. Газету відбілюють менше, ніж більшість комерційних офісних паперів, але вона все ще може містити деяку кількість хлору.Це вагома причина не компостувати офісний папір, пошту чи журнали. Глянцевий папір, яким користуються журнали, також обробляють нафтохімічними речовинами, щоб він не жовтів і не руйнувався так швидко, як газетний папір. Найкраща ідея - переробляти весь білий, глянцевий або оброблений іншим чином папір.

Але газети? Очевидно, присяжні ще не вирішили. Містер Грін з Сьєрра-Клубу стверджує, що є дослідження, яке показує, що газетний папір містить менше токсичних матеріалів, ніж солома або трава, і тому є безпечним для використання. Він не посилається на дослідження, і хоча ми знайшли багато посилань на твердження пана Гріна, ми не змогли знайти дослідження, яке б безпосередньо стосувалося його заяви (читачі, чи можете ви допомогти?). Добре відомо, що трави і трави, якісолома, оброблена гербіцидами та іншими спреями, не є корисним доповненням до компосту і може навіть вбити деякі рослини (органічні ферми, газони та сади - це чиста трава і солома, які йдуть на компост). Деякі компостувальники відкидають невеликий ризик додавання токсинів у купу, додаючи газету, стверджуючи, що мікроорганізми, які сприяють процесу компостування, також допомагають розщеплювати токсини. КорнельНа сторінці компосту Університету йдеться про те, що ризик використання навіть глянцевого паперу мінімальний. На сайті City Food Growers добре описані ризики використання паперу в компості та саду і запропоновано просте рішення... переробляти! Є багато речей, які допоможуть зберегти ваші компостні купи. Якщо ви використовуєте газетний папір, переконайтеся, що він подрібнений. Якщо ні, то він все ще може бути у вашій купі, алечерез рік, перешкоджаючи хорошій циркуляції повітря і вологи.

Записка на картоні: Сучасний коричневий гофрований картон не використовує ні барвників, ні клею, і його можна використовувати в компості (або як мульчу). Просто переконайтеся, що він подрібнений. Білий або кольоровий картон? Знову ж таки, деякі кажуть, що ризики невеликі. Особисто я вважаю, що ваш сумлінний Планета Природа Блогер не буде ними користуватися.


Чи є якісь поради, щоб переконатися, що ваш компост буде успішним, якщо додати в нього велику кількість газет або іншого паперу?

Так, є кілька порад, які допоможуть переконатися, що ваш компост буде успішним, якщо ви додасте в нього велику кількість газет або іншого паперу. 1. Обов'язково подрібніть папір перед тим, як додати його в компостну купу. Це допоможе швидше і ефективніше розщепити папір в процесі компостування. 2. Додайте рівну кількість зеленого матеріалу (наприклад, скошеної трави, залишків їжі і т.д.), щоб збалансувати його склад.вуглець з паперових матеріалів, які ви додаєте. 3. тримайте компостну купу вологою, але не надто мокрою - це допоможе прискорити розкладання і запобігти появі неприємних запахів через анаеробні умови у вологій купі паперу та органіки. 4. регулярно перевертайте компост вилами або лопатою - це допоможе провітрювати його, щоб кисень потрапляв до всіх частин купи і допомагав розкладаннюпроцеси розкладання, такі як бактеріальна активність, яка розкладає органічні речовини, такі як газети, на багаті поживними речовинами добавки до ґрунту для рослин!

Рекомендовані продукти


Чи можна безпечно додавати в компостну купу всі види газет, включаючи глянцеві журнали, небажану пошту і т.д.?

Ні, не всі види газет можна безпечно додавати до компостної купи. Глянцеві журнали та небажана пошта можуть містити хімікати, які можуть забруднити компостну купу, і їх не слід додавати. Найкраще використовувати для компостування звичайні паперові вироби, такі як газети, подрібнений папір або картон.

Компостник

Запатентована суміш мікроорганізмів, що використовується для розщеплення кухонних та дворових відходів.


Які ще матеріали можна додавати в одну компостну купу разом з газетами та паперовими виробами?

Інші матеріали, які можна додавати в одну компостну купу разом з газетами та паперовими виробами, включають харчові відходи, скошену траву, листя, солому або сіно, дерев'яну тріску або тирсу, яєчну шкаралупу, кавову гущу та фільтри.

Компостер SoilSaver

Ефективний і доступний за ціною, SoilSaver має відзначений нагородами дизайн.


Чи впливає тип чорнила, яким друкують газети, на те, як швидко вони розкладаються в компостній купі?

Так, тип чорнила, що використовується для друку газет, може вплинути на те, як швидко вони розкладаються в компостній купі. Чорнила на соєвій або рослинній основі розкладаються швидше, ніж чорнила на нафтовій основі. Крім того, газети, надруковані нетоксичними барвниками, також розкладаються швидше, ніж ті, що надруковані токсичними барвниками.

Переробник компосту

Простий і ефективний спосіб перемішування та додавання кисню в купу без необхідності підйому важких предметів.


Чи є якісь ризики, пов'язані з компостуванням газет та паперових виробів?

Так, існують певні ризики, пов'язані з компостуванням газет та паперових виробів. Вони включають потенційну можливість потрапляння в ґрунт токсинів з фарб, що використовуються на друкованих паперах, а також можливість інтродукції чужорідних видів через насіння або спори, які можуть бути присутніми на папері. Крім того, без належного управління газетні та паперові вироби можуть спричинити анаеробні умови.у компостній купі, що може призвести до появи неприємного запаху та проблем зі шкідниками.

Перекотиполе Tumbler

Спеціально розроблений, щоб максимізувати процес з мінімальними зусиллями.


Чи можна використовувати газети та паперові вироби як мульчу або добриво в садах чи на газонах?

Так, можна використовувати газету та паперові вироби як мульчу або добриво в садах чи на газонах. Газету можна використовувати як бар'єр для бур'янів, а подрібнений папір - як добавку до ґрунту, яка допомагає утримувати вологу та забезпечувати ґрунт поживними речовинами. Обидва матеріали з часом розкладаються, додаючи в ґрунт органічні речовини.

Термометр для компосту

Слідкуйте за процесом приготування за допомогою цього 20-дюймового термометра з нержавіючої сталі.

Мене звати Енн Мюррей, і я вчуся палітурному ремеслу з 2006 року. Я відвідувала уроки у кількох відомих художників і майстрів паперу та книг, а також працювала сама, щоб розвивати свої навички. Мені подобається думати про розвиток моїх навичок мовою середньовічних ремісничих цехів: я точно вийшов за межі підмайстра, але все ще перебуваю на стадії «підмайстра». Я сподіваюся, що незабаром здобуду звання майстра.