Як виростити корінь хрону: покрокове керівництво для домашніх садівників

  • Поділитися Цим
Anne Murray

Зміст

Людство саджало і вирощувало хрін протягом століть. Записи свідчать, що єгиптяни вирощували цей гострий корінь ще до 1500 року до нашої ери, римляни використовували його як афродизіак, а бабусі повсюдно застосовували його як домашній засіб від кашлю та застуди.

Представник родини капустяних (Brassicaceae), хрін ( Armoracia rusticana ) тісно пов'язана з брюссельською капустою, капустою і цвітною капустою. Потужний корінь отримує свій прочищаючий носові пазухи удар завдяки летючим оліям, які вивільняються при терті або подрібненні.

Користь хрону для здоров'я включає основні вітаміни та мінерали, такі як вітамін С, кальцій, калій і магній. Гострий корінь містить багато харчових волокон, які, як відомо, зміцнюють імунну систему і сприяють профілактиці раку.


Чи є шкідники або хвороби, які можуть вплинути на ріст хрону?

Так, є кілька шкідників і хвороб, які можуть вплинути на ріст хрону. Це кореневі нематоди, біла іржа, несправжня борошниста роса, борошниста роса і чорна гниль.

Короткий посібник: посадка, вирощування та збирання хрону

  1. Легко росте на більшості територій
  2. Висаджуйте на повному сонці в багатому ґрунті
  3. Почніть з рослин або шматочків коренів навесні; збирайте урожай після перших заморозків
  4. Обривайте листя, щоб створити більші корені
  5. Відсутність реальних проблем зі шкідниками та хворобами

Коли слід збирати корінь хрону?

Корінь хрону слід збирати пізньої осені або на початку зими, після перших заморозків.

БУДУЙТЕ СВІЙ ҐРУНТ


Чи потрібно удобрювати рослини хрону?

Так, рослини хрону необхідно удобрювати. Збалансоване добриво слід вносити в ґрунт перед посадкою, а потім ще раз навесні, коли починається новий ріст. Крім того, органічна мульча може допомогти утримати вологу і забезпечити рослину додатковими поживними речовинами.

Внесення змін до ґрунту

Planet Natural пропонує органічні добавки, які необхідні вашим рослинам для процвітання.

Переглянути всі Зробіть свій присадибний сад чудовим початком і підтримуйте його продуктивність за допомогою високоякісних органічних добрив для ґрунту. Потрібна порада? Наш блог про ґрунти містить ідеї, інформацію та практичний досвід, необхідні для правильного виконання роботи.

Як довго зберігається коріння після того, як його викопали з землі?

Тривалість зберігання коренеплодів після збирання з землі залежить від багатьох факторів, таких як спосіб зберігання та тип коренеплоду. Загалом, більшість коренеплодів можуть зберігатися до декількох тижнів за умови правильного зберігання в сухому прохолодному місці.

Підготовка майданчика

Хрін віддає перевагу багатим, швидко дренованим ґрунтам і повному сонцю. Однак багаторічник буде процвітати майже за будь-яких умов, окрім глибокої тіні або постійно вологого ґрунту. Перед посадкою оберіть місце, віддалене від інших рослин, які вам небайдужі. Хрін швидко поширюється і незабаром може захопити ваш сад. Найкращий спосіб контролювати нестримну природу кореня - вирощувати його в контейнерах.


Скільки води потрібно рослині для процвітання?

Кількість води, необхідна рослині для процвітання, залежить від виду рослини, її середовища та інших факторів. Загалом, більшість рослин потребують щонайменше 1-2 дюйми води на тиждень. Однак деякі рослини можуть потребувати більше або менше води, залежно від їхніх специфічних потреб.

Як садити

Почніть з посадки хрону восени або дуже ранньою весною. Посадіть рослини або шматочки коренів на відстані 1-2 фути один від одного, так, щоб верхівка - верхівка кореня і початок верхнього росту - була приблизно на 4 дюйми нижче поверхні ґрунту. Додайте лопату органічного компосту в кожну лунку і ретельно полийте після посадки.

Щоб заохотити коріння бути великим і гарячим, спробуйте метод, якому я навчився, висмикуючи вперті бур'яни. Після кількох спроб вирвати їх вручну, я нарешті викопував їх лопатою. Здебільшого я відкопував масивний корінь. Заохочення росту хрону часто працює так само.

Кілька разів видаліть верхнє листя рослини. Але пам'ятайте, що це зробить хрін по-справжньому сильним - чим більший корінь, тим сильніший смак. Смачно!


Який тип ґрунту найкраще підходить для вирощування кореня хрону?

Суглинний ґрунт найкраще підходить для вирощування кореня хрону. Суглинний ґрунт - це поєднання глини, мулу та піску, яке забезпечує хороший дренаж і велику кількість поживних речовин для процвітання рослини.

Збирання та зберігання врожаю

Викопуйте коріння навесні або восени, але для кращого смаку дочекайтеся перших заморозків. Почистіть коріння і зберігайте в холодильнику. Для більш тривалого зберігання натріть на тертці і зберігайте в оцті (1/4 склянки на кожну склянку хріну).


Чи є якісь особливі міркування при посадці декількох рослин хрону на одній ділянці?

Так, при посадці декількох рослин хрону на одній ділянці є особливі міркування. Важливо розміщувати рослини на достатній відстані одна від одної, щоб вони мали достатньо місця для росту і поширення коріння, не конкуруючи за ресурси. Крім того, важливо переконатися, що ґрунт має хороший дренаж і не перенасичений водою, оскільки це може призвести до загнивання коренів. Наостанок, нагадуємо,рослини хрону слід ротувати кожні кілька років, щоб різні ділянки городу отримували шанс на багатий поживними речовинами ґрунт.

Проблеми з комахами та хворобами

У хрону немає серйозних проблем зі шкідниками. Мабуть, вони не наважуються турбувати цю пряну культуру!


Чи можна заморозити корінь хрону і зберігати його для подальшого використання?

Так, корінь хрону можна заморозити і зберігати про запас. Для цього натріть корінь на дрібну тертку і змішайте його з рівною кількістю оцту. Помістіть суміш у контейнер або пакет для заморожування і зберігайте в морозильній камері до 6 місяців.

Інструкція по збереженню насіння

Вирощений з кореневих живців, хрін не дає насіння в більшості регіонів США.

Рекомендовані продукти

Садовий компост

Забезпечує органічними речовинами та природними поживними речовинами квіти та овочі.

100% Аляскинський перегній

Містить чистий, природно розкладений лісовий перегній - БЕЗ наповнювачів та добавок.

Черв'ячне лиття

Досвідчені фермери знають, що відливки червоних черв'яків багаті на поживні речовини та корисні мікроби.

Курячий послід

Sup'r Green забезпечує більш ніж у 5 разів більше рослинної харчової цінності, ніж бичачий гній.

Сфагновий торф'яний мох

Ідеально підходить для кислотолюбних рослин, таких як азалії, рододендрони, троянди та хвойні рослини.

Мене звати Енн Мюррей, і я вчуся палітурному ремеслу з 2006 року. Я відвідувала уроки у кількох відомих художників і майстрів паперу та книг, а також працювала сама, щоб розвивати свої навички. Мені подобається думати про розвиток моїх навичок мовою середньовічних ремісничих цехів: я точно вийшов за межі підмайстра, але все ще перебуваю на стадії «підмайстра». Я сподіваюся, що незабаром здобуду звання майстра.